2 серпня 2015 р.

Вогнегасник


Чому слід заборонити вогнегасники?
1. Вогнегасник може потрапити в руки злочинця і використовуватися ним для нанесення громадянам тяжких каліцтв.
 2. Людина, що купила вогнегасник, буде легковажно ставитися до пожежної безпеки, помилково вважаючи себе захищеною. Замість того, щоб викликати пожежників, вона візьметься гасити вогонь сама. І безумовно постраждає.
3. Навіщо вогнегасник, якщо можна викликати пожежників? Вони - спеціально навчені гасінню пожеж, на відміну від звичайної людини.
4. Замість вогнегасника для гасіння вогню цілком можна скористатися піском, водою, іншими підручними засобами.
5. Неправильне поводження з вогнегасником може призвести до нещасного випадку.
6. Кожен вогнегасник має термін придатності. Рано чи пізно вам доведеться викинути старий і купити новий, а це - зайві витрати.
7. Вільний продаж вогнегасників може призвести до того, що вони потраплять до рук психопатів. Корумпований чиновник за хабар видасть дозвіл на володіння вогнегасником будь-кому.
8. Володіти вогнегасником ще недостатньо, щоб загасити справжню пожежу (наприклад - в лісі). В реальній обстановці зробити це зможе далеко не кожен. Без підготовки - ви лох з вогнегасником, який просто згорить.
9. Вогнегасник не допоможе впоратися з маніяком-палієм, який завжди буде підготовлений і екіпірований краще, ніж звичайна людина. Якщо хтось захоче влаштувати у вашому будинку підпал - вогнегасник вам не допоможе.
10. А якщо людину обіллють бензином і кинуть сірник - допоможе йому вогнегасник?
11. У людини, що володіє вогнегасником, рано чи пізно розвивається параноя - він починає лякатися навіть звичайної запальнички або сірника.
12. Людина, у якої є вогнегасник, може застосувати його з необережності і заподіяти шкоду собі або оточуючим.
13. Культуру поводження з вогнегасником потрібно прищеплювати з дитинства. А ви знаєте, як легковажно в школах відносяться до уроків ОБЖ.
14. Сильна людина зможе утримати вогнегасник в руках, а от діти, інваліди, вагітні жінки все одно залишаться беззахисними перед пожежею.
15. Продаж вогнегасників лобіюють їхні виробники і торговці, які хочуть отримати з цього максимальний прибуток.
16. Якщо ви боїтеся пожежі - приймайте заспокійливе: пожежі трапляються не так часто, як вам здається. За теорією ймовірності ваші шанси згоріти - близькі до нульових.
17. Мрія про вогнегасник - це ідіотська романтика. А реальне життя далеке від ідеалів. Легко міркувати про це, сидячи за комп'ютером, а ось спробувати гасити вогонь по-справжньому - зовсім інша справа!
 18. Вільна людина вільна від свого внутрішнього страху, відповідно не думає про те, що йому для безпеки потрібен вогнегасник. Якщо для того, щоб відчути себе вільним вам необхідний вогнегасник, тоді ви раб.
19. Хімічні речовини, що виділяються вогнегасником, можуть бути небезпечні для вас і для ваших оточуючих. Особливо - для тих, що страждають алергією.
 20. Замість вогнегасника від пожежі допомагає вивішений на видному місці план евакуації з будівлі і табличка «Fire-free zone!»
21. Збільшення кількості вогнегасників може спровокувати хвилю пожеж, так як всі почнуть один одного підпалювати, щоб знайти зайвий привід скористатися вогнегасником.
Переклад: Ярослав Гарасим
Джерело: http://zbroya.info/ru/blog/1715_pochemu-sleduet-zapretit-ognetushiteli/
Дописати коментар